Dienstverlening op afspraak

Sluiten
pop-up (1).png

Gemeenteraad

Bruno Peeters

Bruno Peeters
  • Voorzitter raad

Jozef Embrechtsstraat 12
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0496 02 09 73
bruno.peeters@oud-turnhout.be

N-VA


Bob Coppens

Bob Coppens
  • politie, brandweer, veiligheid en noodplanning, GAS, personeel, burgerzaken, intergemeentelijke samenwerking, informatie en communicatie

  • Burgemeester

Neerstraat 193
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0496 24 49 56
bob.coppens@oud-turnhout.be

N-VA


Johan Mathieu

Johan Mathieu
  • mobiliteit, sport, internationale solidariteit en Landschap De Liereman

  • Schepen

Lijnwaadstraat 4
2360 Oud-Turnhout

gsm 0477 04 60 02
johan.mathieu@oud-turnhout.be

Groen


Paul Paeleman

Paul Paeleman
  • participatie, digitalisering, economie, duurzaamheid, energie, toerisme en cultuur

  • Schepen

Sint-Bavostraat 7
2360 Oud-Turnhout

gsm 0476 89 30 72
paul.paeleman@oud-turnhout.be

LB18


Gwen Verbeek

Gwen Verbeek
  • omgeving (ruimtelijke ordening en milieu), landbouw, financiën en dierenwelzijn

  • Schepen

Steenweg op Sevendonk 167
2360 Oud-Turnhout

gsm 0476 21 15 99
gwen.verbeek@oud-turnhout.be

N-VA


Jan Sels

Jan Sels
  • openbare werken, erfgoed, patrimonium, begraafplaatsen, evenementen en bibliotheek

  • Schepen

Draaiboom 98
2360 Oud-Turnhout

gsm 0475 28 41 96
jan.sels@oud-turnhout.be

N-VA


Liesbet Dierckx

Liesbet Dierckx
  • voorzitter bijzonder comité van de sociale dienst, 'kinderen, jeugd & gezin', senioren, gezondheid, sociaal beleid en onderwijs, woonbeleid

  • Schepen

Schoutenhoefstraat 60
2360 Oud-Turnhout

gsm 0477 89 10 07
liesbet.dierckx@oud-turnhout.be
Groen

Jos Vinckx

Jos Vinckx
  • raadslid

Eigen 32
2360 Oud-Turnhout

gsm 0479 29 09 29
j.vinckx@scarlet.be

CD&VpluS


Jan Van Gorp

Jan Van Gorp
  • raadslid

Draaiboom 6
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0493 87 79 81
jvangorp1@skynet.be

CD&VpluS


Jé Peeters

Jé Peeters
  • raadslid

Corsendonk 1
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0477 34 71 14
j.vanlaerpeeters@telenet.be

CD&VpluS


Jos Van Troy

Jos Van Troy
  • raadslid

Schuurhovenberg 56
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0498 57 05 30
tel. 014 29 32 36
vantroyjos@gmail.com

CD&VpluS


Frank Van Gorp

Frank Van Gorp
  • raadslid

Wezelakkers 48/1
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0486 90 61 89
frank.van.gorp1@telenet.be

VLAAMS BELANG


Hans Van de Laer

Hans Van de Laer
  • raadslid

Boomgaardstraat 8
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0474 64 15 13
hans.van.de.laer@skynet.be

CD&VpluS


Bart Vermeiren

Bart Vermeiren
  • raadslid

Steenweg op Sevendonk 131
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0486 78 74 90
vermeiren_bart@hotmail.com

N-VA


Chris Willems

Chris Willems
  • raadslid

Onze Lieve Vrouwstraat 59
2360 Oud-Turnhout 

gsm 0478 54 21 94
willemschris2360@gmail.com

N-VA


Ellen Alen

Ellen Alen
  • raadslid

Jozef Embrechtsstraat 19
2360 Oud-Turnhout

gsm 0475 73 12 31
ellen.alen@telenet.be

VLAAMS BELANG


Laurien Op de Beeck

Laurien Op de Beeck
  • raadslid

Leen Engelen

Leen Engelen
  • raadslid

Rhoode 79
2360 Oud-Turnhout

gsm 0491 59 59 42
leentje.engelen28@gmail.com

CD&VpluS


Kim Hermans

Kim Hermans
  • raadslid

Steenweg op Ravels 220
2360 Oud-Turnhout

gsm 0496 17 01 51
risteski_kim@hotmail.com

VLAAMS BELANG


Freddy Gijs

Freddy Gijs
  • raadslid

Koningin Fabiolalaan 14
2360 Oud-Turnhout

gsm 0472 75 26 18
freddygijs@skynet.be

CD&VpluS


Dorien Van de Velde

Dorien Van de Velde
  • raadslid

Steenweg op Oosthoven 45
2360 Oud-Turnhout

gsm 0497 31 35 69
dorien_van_de_velde@hotmail.com

N-VA


Yvette Van Gestel

Yvette Van Gestel
  • raadslid

Sint-Bavostraat 6
2360 Oud-Turnhout

gsm 0499 10 09 37
vangestelyvette@gmail.com

N-VA


Marleen Gabriëls

Marleen_Gabriëls.JPG
  • raadslid

Schuurhoven 20
2360 Oud-Turnhout

gsm 0474 67 12 93
gabriels1marleen@telenet.be

CD&VpluS


Bie De Busser

Bie De Busser
  • algemeen directeur

Dorp 31
2360 Oud-Turnhout

tel. 014 46 22 20
bie.de.busser@oud-turnhout.be